LietuviškaiLT   EnglishEN  

Meditacijos centras Ojas
 

Meditacijos mokykla / Meditacinė paskaita, seminaras ir kursas

TANTRA IR TAO – KOSMOSO ENERGIJŲ PABUDINIMAS IR BALANSAS

  

Meditacinė paskaita: 2022 m. gegužės 27 d.(V) 18.30-20.00 val.
Praktinis seminaras: 2022 m. gegužės 27 d. (V) 20.00-22.00 val.
Kursas: gegužės 27-29 d.* (V-VII); pradžia V 18.30 val.
(įeina paskaita ir seminaras)
VI 9.30-19.30; VII 9.30-18.30; pietų pertrauka VI-VII ~14.00-15.15.

Meditacijos centro Ojas Zenhole, Pavasario g. 21d, Vilnius.

 

Veda Meditacijos meistras, t.dr. Prembuda, gyvenantis
ir dirbantis jau virš 30 metų be ligadienių.

 

 

Kosmosas yra vienis, vienovėj. Jo atomai ir molekulės sudaro ląsteles ir kūną ir atsako į aukštą sąmonę - čitą. Todėl Rytai sako sat-čit-anand, per sat - tiesą ir čitą į anand – palaimą jau žemėje. Tai atveria laimės ir laisvės potenciją.

Mes galime patirti, kad kūnas, protas ir siela susiję tarpusavyje ir atsako į čitą. Tai vienis ar Tantra ir Tao pagal Indiją ir Kiniją. Per čitą juntame ir matome kūną, mintis ir emocijas ir palaipsniui galime juos perkeisti, suderinti.

Čitoje atsiduriame, kai atsitraukiame nuo minčių, ego, mažo aš.  Tantra ir Tao moko perkeisti polines energijas – seksualinę, vitalinę, mintinę energijas į pirminę energiją – kundalini, či, praną ir mažą aš - į Kosminį Aš, į vienį, Tao.

 

  

Tam tereikia atsitraukti nuo to, kas nėra mūsų prigimtis, ir atsiverti gilesnei bei aukštesnei savo prigimčiai ir potencijai. Taip pabudiname vidines ir išorines savo energijas ir atrandame relaksaciją ir jėgą, sveikatą ir laimę, galią ir ramybę.

Diskurse ir kurse – polinių ar antrinių energijų ir pirminės energijos jutimas ir transformacija, sąveika ir tiesos, individualios ir bendros peržiūros, praktikos ir dalijimasis, įžvalgos ir meditacijos. Tarp jų ir raja meditacijos su Meistru.

Geriau kartą pamatyti, nei dešimt – išgirsti ar perskaityti. Geriau kartą patirti, nei dešimt kartų išgirsti ar pamatyti.

Daug problemų išsprendžia ir vienas kursas, o visas – mokymasis, Meditacija ir gyvenimas iš sąmonės.

 

 

 

 

Galima dalyvauti tik paskaitoje, joje ir seminare (V) ar visame kurse.

Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokyklos praktikumą. Geriau būti apsirengus lengva higieniška apranga, turėti kilimėlį.

Turėti asmens dokumentą, yra meditacinis indėlis.

Info: Mob. (8-685) 11 533, (8-619) 11 551.

 Rezervacijos ir balanso indėlis (RBI) - 10 Eur.
RBI įnešus, lengviau atsipalaiduoti ir derinantis rasti energiją. Indėlį galite pervesti į Ojas sąskaitą arba įnešti grynais prieš dinaminę meditaciją sekmadieniais 9:00 val. (žr. meditacijų grafiką)

 

 

 


    "Meditacijos mokyklos, meditacinė energetika - man iš tikrųjų yra pagrindinis orientyras, į kitas puses net nesinori judėti. Be to būtų nyku. Kaip ir prieš tai - nyku ir jokio tikslo, tiesiog neįdomu gyvent. Kai man suėjo keturiolika-šešiolika metų, padaugėjo energijų ir iškart labai stipriai pradėjo didėti agresija ir kažko viduje vis trūko. Kažko norėjosi, bet tai vis tolo. Tolo, tolo, kol atvažiavau čia, kur viduje didėja atsipalaidavimas ir užsipildymas", - dalijasi meditacijos mokyklos dalyvis Mindaugas.

    "Labai smagu, kad yra tokia aplinka, kur galima susirinkti, iškelti savo situacijas, problemas, neutralioj aplinkoj jas pamatyti. Nors pats kažkuria prasme jaučiuosi individualistas ir atrodo, kad viską pats padarysiu, bet čia viskas vyksta greičiau, aiškiau. Man reikėjo daug laiko, kad suprasčiau, jog vienas pats toli nenueisi, kad paimti patirtį iš aplinkinių, iš medituojančių, iš jūsų ir tas procesas greitėja jeigu ne dešimt, tai šimtais kartų turbūt." Audrius

    "Didžiuliai potyriai, su kiekviena mokykla didėja mano jautrumas, viskas gyva man. Ko gero, gyvenime niekas negali padėti, tik meditacija." Andželika. Plačiau

    "Man smagu ieškoti ir naudoti tai, ką mes čia mokomės, gyvenime. Taip kartu ir patikrinu, kaip juda energijos ir kaip sprendžiasi gyvenime. Ir darbe, ir namuose padeda rasti gerą savijautą. Ieškoti balanso." Povilas

 

Meditacijos mokykla: turinys ir kursai

Meditacijos mokykla: įvadas

Meditacijos raktai

Atnaujinta 2022-04-26


Meditacijos centras OJAS
Resortas: Miškinių km. 8, Nemenčinės sen., Vilniaus r.   |     mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)  
Buveinė: Pavasario g. 21d   |   LT-10309 Vilnius   |  mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)   |   mob. (8-619) 11551      

Telefonais atsakome I-V 9-12 val., VI 14-17 val., išskyrus per meditacinius kursus

el. p.:   |   svetainė: http://www.ojasmc.eu

© Meditacijos centras "Ojas" 2022. All rights reserved. Copyright informationNaujienos