LietuviškaiLT   EnglishEN  

Meditacijos centras Ojas
 

Meditacijos mokykla / Meditacinė paskaita, seminaras ir kursas

KUNDALINI IR ČI ENERGIJOS – KELIAS Į GEROVĘ, RAMYBĘ IR LAISVĘ

Meditacinė paskaita: 2022 m. kovo 25 d.(V) 18.30-20.00 val.
Praktinis seminaras: 2022 m. kovo 25 d. (V) 20.00-22.00 val.
Kursas: kovo 25-27 d.* (V-VII); pradžia V 18.30 val.
(įeina paskaita ir seminaras)
VI 9.30-19.30; VII 9.30-18.30; pietų pertrauka VI-VII ~14.00-15.15.

Meditacijos centro Ojas Zenhole, Pavasario g. 21d, Vilnius.

  

 

Veda Meditacijos meistras, t.dr. Prembuda, gyvenantis
ir dirbantis jau virš 30 metų be ligadienių.

 

 

Mes patiriame pirminę energiją (PE) ir jos šaltinį atsipalaiduodami iki kūno ir vidun. Indijoje PE vadina kundalini, Kinijoje – či. Visatos ir žmogaus evoliucijoje PE virto polinėmis energijomis ir jėgomis – teigiama-neigiama, vyriška-moteriška, dar vėliau - emocija, jausmu, mintimi. Jos yra papildančios, bet žmonės tapatinasi su priešingybėmis ir dėl to kenčia.

 

Geriausia patirti PE, o po to ir jos evoliuciją bei atmainas. PE rasti ir vesti sudėtingiau, bet ji lengvai kyla ir tinka navigacijai per kūną ir protą, gyvenimą ir mirtį. Ją ugdo balansuojamas gyvenimas ir ypač meditacija. Budinama PE kyla per kūnus ir centrus ir kuria sveikatą ir gerovę, ramybę ir laisvę. Pakeliui patiriama meilė, šaktipat ir malonė.

 

Mes galime judėti į fizinę ir dvasinę gerovę ir per kūno, proto ir sielos patyrimą bei balansavimą per juos tekant kundalini ir či energijai ir jų atmainoms. Per jas kūnas, protas ir siela gali augti, išsivalyti, sveikti, kurti, atlikti gyvą ir gaivų veiksmą. Žinantis energijų jutimo, radimo ir vedimo dėsnius ir mokantis jas taikyti gyvenime individas yra savęs meistras.

 

Diskurse ir kurse – pirminės energijos ir jos atmainų  jutimas, vedimas ir transformacija, sąveika ir dėsniai, individualios ir bendros peržiūros, praktikos ir dalijimasis, įžvalgos ir meditacijos. Tarp jų ir Ošo dinaminė bei kundalini su meistru.

Geriau kartą pamatyti, nei dešimt – išgirsti ar perskaityti. Geriau kartą patirti, nei šimtą kartų išgirsti ar pamatyti.

Daug problemų išsprendžia ir vienas kursas, o visas – mokymasis, Meditacija ir gyvenimas iš sąmonės.

 

 

 

Galima dalyvauti tik paskaitoje, joje ir seminare (V) ar visame kurse.

Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokyklos praktikumą. Geriau būti apsirengus lengva higieniška apranga, turėti kilimėlį.

Turėti asmens dokumentą, yra meditacinis indėlis.

Info: Mob. (8-685) 11 533, (8-619) 11 551.

 Rezervacijos ir balanso indėlis (RBI) - 10 Eur.
RBI įnešus, lengviau atsipalaiduoti ir derinantis rasti energiją. Indėlį galite pervesti į Ojas sąskaitą arba įnešti grynais prieš dinaminę meditaciją sekmadieniais 9:00 val. (žr. meditacijų grafiką)

 

 

 


    "Meditacijos mokyklos, meditacinė energetika - man iš tikrųjų yra pagrindinis orientyras, į kitas puses net nesinori judėti. Be to būtų nyku. Kaip ir prieš tai - nyku ir jokio tikslo, tiesiog neįdomu gyvent. Kai man suėjo keturiolika-šešiolika metų, padaugėjo energijų ir iškart labai stipriai pradėjo didėti agresija ir kažko viduje vis trūko. Kažko norėjosi, bet tai vis tolo. Tolo, tolo, kol atvažiavau čia, kur viduje didėja atsipalaidavimas ir užsipildymas", - dalijasi meditacijos mokyklos dalyvis Mindaugas.

    "Labai smagu, kad yra tokia aplinka, kur galima susirinkti, iškelti savo situacijas, problemas, neutralioj aplinkoj jas pamatyti. Nors pats kažkuria prasme jaučiuosi individualistas ir atrodo, kad viską pats padarysiu, bet čia viskas vyksta greičiau, aiškiau. Man reikėjo daug laiko, kad suprasčiau, jog vienas pats toli nenueisi, kad paimti patirtį iš aplinkinių, iš medituojančių, iš jūsų ir tas procesas greitėja jeigu ne dešimt, tai šimtais kartų turbūt." Audrius

    "Didžiuliai potyriai, su kiekviena mokykla didėja mano jautrumas, viskas gyva man. Ko gero, gyvenime niekas negali padėti, tik meditacija." Andželika. Plačiau

    "Man smagu ieškoti ir naudoti tai, ką mes čia mokomės, gyvenime. Taip kartu ir patikrinu, kaip juda energijos ir kaip sprendžiasi gyvenime. Ir darbe, ir namuose padeda rasti gerą savijautą. Ieškoti balanso." Povilas

 

Meditacijos mokykla: turinys ir kursai

Meditacijos mokykla: įvadas

Meditacijos raktai

Atnaujinta 2022-02-06


Meditacijos centras OJAS
Resortas: Miškinių km. 8, Nemenčinės sen., Vilniaus r.   |     mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)  
Buveinė: Pavasario g. 21d   |   LT-10309 Vilnius   |  mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)   |   mob. (8-619) 11551      

Telefonais atsakome I-V 9-12 val., VI 14-17 val., išskyrus per meditacinius kursus

el. p.:   |   svetainė: http://www.ojasmc.eu

© Meditacijos centras "Ojas" 2022. All rights reserved. Copyright informationNaujienos