LietuviškaiLT   EnglishEN  

Meditacijos centras Ojas
 

Meditacijos mokykla / Meditacinė paskaita, seminaras ir kursas

MEDITACIJA - SVEIKATA KŪNUI, RAMYBĖ – PROTUI IR ATGAIVA – SIELAI

Meditacinė paskaita: 2022 m. sausio 21 d.(V) 18.30-20.00 val.
Praktinis seminaras: 2022 m. sausio 21 d. (V) 20.00-22.00 val.
Kursas: sausio 21-23 d.* (V-VII); pradžia V 18.30 val.
(įeina paskaita ir seminaras)
VI 9.30-19.30; VII 9.30-18.30; pietų pertrauka VI-VII ~14.00-15.15.

Meditacijos centro Ojas Zenhole, Pavasario g. 21d, Vilnius.

 

Veda Meditacijos meistras, t.dr. Prembuda, gyvenantis
ir dirbantis jau virš 29 metų be ligadienių.

 

Visas pasaulis dejuoja dėl vargų ir ligų, krizių ir pandemijų, klimato ir kt. Tai dėl nemokšiškumo, ciklopiškumo – žiūrėjimo viena akimi, turint dvi. Lietuvoje ir pasaulyje tai vis dar paplitę. Atsakymo materijoje, kūne, akyse ir prote nėra. Atsakymas - už akių ir proto.

Budos, Rytai sako sat-čit-anand – per tiesą ir sąmonę į palaimą. Visi turi sąmonę ir gali ja naudotis. Mes galime pažiūrėti ir pamatyti savo sąmoningumo aukštį ir apimtį ir elgtis iš jų. Savo aprėptį ir vietą reikia surasti.

  

Tiesą junta kūnas ir protas, širdis ir siela. Jie atsipalaiduoja, balansuojasi, integruojasi, sveiksta ir nurimsta. Tas ėjimas su matymu ir tiesa – nemokšiškumo pabaiga, meditacija. Lengviau medituoti, kai gamta viduje, viduržiemis.

Ėjimas išorėn tik su turtu ir valdžia, dievais ir mokslu iš esmės nieko neišsprendžia, nes pamestas pats žmogus, jo esmė, vidus, sąmonė. Esminis atsakymas yra šalia gėrio ir grožio pridėti meditaciją, ėjimą su didinga vidaus ir išorės darna. Tai lengva ir sveika, ramu ir ekstaziška. Tai pereina per mirtį į naują vaikystę. Belieka tik atgaivinti.

Diskurse ir kurse – kūno, proto ir sielos polinkiai, įpročiai ir priklausomybės, jų sąveika ir darnos ženklai, logika bei dėsniai, individualios ir bendros peržiūros, praktikos, dalijimasis, įžvalgos ir meditacijos.

Aktualiausias problemas sprendžia ir vienas kursas, o galutinai - meditacija ir jos taikymas gyvenime.

 

 

Galima dalyvauti tik paskaitoje, joje ir seminare (V) ar visame kurse.

Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokyklos praktikumą. Geriau būti apsirengus lengva higieniška apranga, turėti kilimėlį.

Turėti asmens dokumentą, yra meditacinis indėlis.

Info: Mob. (8-685) 11 533, (8-619) 11 551.

 Rezervacijos ir balanso indėlis (RBI) - 10 Eur.
RBI įnešus, lengviau atsipalaiduoti ir derinantis rasti energiją. Indėlį galite pervesti į Ojas sąskaitą arba įnešti grynais prieš dinaminę meditaciją sekmadieniais 9:00 val. (žr. meditacijų grafiką)

 

 

 


    "Meditacijos mokyklos, meditacinė energetika - man iš tikrųjų yra pagrindinis orientyras, į kitas puses net nesinori judėti. Be to būtų nyku. Kaip ir prieš tai - nyku ir jokio tikslo, tiesiog neįdomu gyvent. Kai man suėjo keturiolika-šešiolika metų, padaugėjo energijų ir iškart labai stipriai pradėjo didėti agresija ir kažko viduje vis trūko. Kažko norėjosi, bet tai vis tolo. Tolo, tolo, kol atvažiavau čia, kur viduje didėja atsipalaidavimas ir užsipildymas", - dalijasi meditacijos mokyklos dalyvis Mindaugas.

    "Labai smagu, kad yra tokia aplinka, kur galima susirinkti, iškelti savo situacijas, problemas, neutralioj aplinkoj jas pamatyti. Nors pats kažkuria prasme jaučiuosi individualistas ir atrodo, kad viską pats padarysiu, bet čia viskas vyksta greičiau, aiškiau. Man reikėjo daug laiko, kad suprasčiau, jog vienas pats toli nenueisi, kad paimti patirtį iš aplinkinių, iš medituojančių, iš jūsų ir tas procesas greitėja jeigu ne dešimt, tai šimtais kartų turbūt." Audrius

    "Didžiuliai potyriai, su kiekviena mokykla didėja mano jautrumas, viskas gyva man. Ko gero, gyvenime niekas negali padėti, tik meditacija." Andželika. Plačiau

    "Man smagu ieškoti ir naudoti tai, ką mes čia mokomės, gyvenime. Taip kartu ir patikrinu, kaip juda energijos ir kaip sprendžiasi gyvenime. Ir darbe, ir namuose padeda rasti gerą savijautą. Ieškoti balanso." Povilas

 

Meditacijos mokykla: turinys ir kursai

Meditacijos mokykla: įvadas

Meditacijos raktai

Atnaujinta 2022-01-08


Meditacijos centras OJAS
Resortas: Miškinių km. 8, Nemenčinės sen., Vilniaus r.   |     mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)  
Buveinė: Pavasario g. 21d   |   LT-10309 Vilnius   |  mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)   |   mob. (8-619) 11551      

Telefonais atsakome I-V 9-12 val., VI 14-17 val., išskyrus per meditacinius kursus

el. p.:   |   svetainė: http://www.ojasmc.eu

© Meditacijos centras "Ojas" 2022. All rights reserved. Copyright informationNaujienos