LietuviškaiLT   EnglishEN  

Meditacijos centras Ojas
 

Meditacijos mokykla / Meditacinė paskaita, seminaras ir kursas

LIGŲ IR NELAIMIŲ VIRSMAS Į SVEIKATĄ IR LAIMĘ

Meditacinė paskaita: 2021 m. rugsėjo 24 d.(V) 18.30-20.00 val.
Praktinis seminaras: 2021 m. rugsėjo 24 d. (V) 20.00-22.00 val.
Kursas: 2021 m. rugsėjo 24-26 d. (V-VII); pradžia V 18.30 val.
(įeina paskaita ir seminaras)
VI 9.30-19.30; VII 9.30-18.30; pietų pertrauka VI-VII ~14.00-15.15.

Meditacijos centro Ojas Zenhole, Pavasario g. 21d, Vilnius.

 

Veda Meditacijos meistras, t.dr. Prembuda, gyvenantis
ir dirbantis jau virš 29 metų be ligadienių,

 

  

Mes išugdėme protą, kartu – mediciną, technologijas ir mokslą. Tai sumažino ligas ir vargą. Bet prasidėjo vėžio, sąnarių, širdies, psichikos ir kitos ligos, pandemijos bei nelaimės dėl užsiteršimo ir konfliktų su prigimtim ir vidumi.

Aš gyvenau ir sirgau kaip ir dauguma, bet labiau ieškojau laimės, meilės ir laisvės. Išaiškėjo, kad jos ateina iš mūsų vidaus su tekėjimu, balansu, tinkama meditacija ir sąmone. Lyg šešėlis. Jos sveikatina, laimina ir ekstazina.

Nuo meditacijų pradžios 1992, beveik 30 m. esu be ligadienių ir nelaimių ir amžėjant, viskas gerėja tam tikru ritmu ir tempu, nes išsivalo ir keičiasi kiekviena ląstelė, genomas, kūnas - per ~7 metus, po to - protas ir siela. Visi tinkamai medituojantys tinkamas meditacijas serga apie 10 kartų ir dar mažiau.

Mes ateiname su polinkiu tam tikroms ligoms ir nelaimėms. Ligos – nemokšiškumas. Medituojant tinkamai, visos ligos, bakterijos, COVID ir visi kiti virusai bei pandemijos nepaveikia, kaip ir piktžolės – prižiūrimo sodo.

Nelaimės – aklumas. Sveikata ir laimė - natūralu einant pagal prigimtį su tekėjimu, beminte meile ir sąmone.

Su meditacija pasimato ir atsakymai ką, kiek, kur ir kaip judėti, valgyti, ilsėtis, dirbti, eiti, būti, gyventi, švęsti ir kt.

Diskurse ir kurse ligų ir nelaimių virsmo į sveikatą ir laimę bei gyvybės, meilės ir sąmonės dėsniai ir praktika, asmeninių ir bendrų situacijų peržiūros, analizė ir įžvalgos, žaidimai, dalijimasis ir meditacijos.

Kurse yra unikali galimybė medituoti Ošo kundalini ir dinaminę meditaciją su meistru labai lengvai ir ekstaziškai.

Problemas sprendžia ir vienas kursas, bet visą gyvenimą keičia – ėjimas su švietimu, mokslu ir meditacija - Meditacijos mokykla.

 

Prembuda          

          

 

Galima dalyvauti tik paskaitoje, joje ir seminare (V) ar visame kurse.

Naujokai gali įsijungti į bet kurį Meditacijos mokyklos praktikumą. Geriau būti apsirengus lengva higieniška apranga, turėti kilimėlį.

Turėti asmens dokumentą, yra meditacinis indėlis.

Info: Mob. (8-685) 11 533, (8-619) 11 551.

 

 

 

 


    "Meditacijos mokyklos, meditacinė energetika - man iš tikrųjų yra pagrindinis orientyras, į kitas puses net nesinori judėti. Be to būtų nyku. Kaip ir prieš tai - nyku ir jokio tikslo, tiesiog neįdomu gyvent. Kai man suėjo keturiolika-šešiolika metų, padaugėjo energijų ir iškart labai stipriai pradėjo didėti agresija ir kažko viduje vis trūko. Kažko norėjosi, bet tai vis tolo. Tolo, tolo, kol atvažiavau čia, kur viduje didėja atsipalaidavimas ir užsipildymas", - dalijasi meditacijos mokyklos dalyvis Mindaugas.

    "Labai smagu, kad yra tokia aplinka, kur galima susirinkti, iškelti savo situacijas, problemas, neutralioj aplinkoj jas pamatyti. Nors pats kažkuria prasme jaučiuosi individualistas ir atrodo, kad viską pats padarysiu, bet čia viskas vyksta greičiau, aiškiau. Man reikėjo daug laiko, kad suprasčiau, jog vienas pats toli nenueisi, kad paimti patirtį iš aplinkinių, iš medituojančių, iš jūsų ir tas procesas greitėja jeigu ne dešimt, tai šimtais kartų turbūt." Audrius

    "Didžiuliai potyriai, su kiekviena mokykla didėja mano jautrumas, viskas gyva man. Ko gero, gyvenime niekas negali padėti, tik meditacija." Andželika. Plačiau

    "Man smagu ieškoti ir naudoti tai, ką mes čia mokomės, gyvenime. Taip kartu ir patikrinu, kaip juda energijos ir kaip sprendžiasi gyvenime. Ir darbe, ir namuose padeda rasti gerą savijautą. Ieškoti balanso." Povilas

 

Meditacijos mokykla: turinys ir kursai

Meditacijos mokykla: įvadas

Meditacijos raktai

Atnaujinta 2021-08-30

 


Meditacijos centras OJAS
Resortas: Miškinių km. 8, Nemenčinės sen., Vilniaus r.   |     mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)  
Buveinė: Pavasario g. 21d   |   LT-10309 Vilnius   |  mob. (8-685) 11533 (pagrindinis)   |   mob. (8-619) 11551      

Telefonais atsakome I-V 9-12 val., VI 14-17 val., išskyrus per meditacinius kursus

el. p.:   |   svetainė: http://www.ojasmc.eu

© Meditacijos centras "Ojas" 2021. All rights reserved. Copyright informationNaujienos